MÁRIA ZÁVODSKÁ

Volám sa Majka.

Po detských sledovaniach otca pri vyvolávaní fotiek, som sa foteniu ako záľube začala venovať ako 23 ročná popri spievaní a štúdiu na vysokej škole. Od roku 2012 som vedela, že fotoaparát len tak z ruky nepustím. Veľkou inšpiráciou boli pre mňa môj synovec a neskôr moja neterka, kt. boli moji najčastejšími „modelmi“ či už v domácom ateliéri alebo vo vonkajšom prostredí. Chvíle strávené s nimi a radosť sa na samotných fotografiách odrážala. A tak po nabraní skúseností som v roku 2015 svoju vášeň pre fotografiu „povýšila“ za svoju osudovú prácu. Momentálne sa venujem rodinnej, novorodeneckej a detskej, tak aj svadobnej, produktovej a reportážnej fotografii.

Osobne mám veľmi rada, keď sa môžem obzrieť za minulosťou, pripomenúť si tie chvíle, ktoré sa nám len tak ľahko nezopakujú, vidieť deti rásť, cítiť radosť z jedinečných chvíľ alebo pozrieť sa do očí tým, ktorých už pri sebe nemáme či znovu pocítiť ako nám bolo v osudový deň sobášu a nad každou fotografiou sa pousmiať. Myslím, že je to vo väčšine prípadov ten najkrajší pocit, ktorý nás hreje pri srdci. Toto je dôvod, pre ktorý chcem rozvíjať svoje skúsenosti, aby vaše jedinečné momenty boli včas a s citom zachytené. Som veľmi rada, že sa môžem pochváliť ďalším „krokom“      k dokonalejšej fotografii a to úspešné ukončenie kurzu „Digitálna fotografia“ oficiálnym akreditovaným certifikátom.

Používam profesionálnu techniku značky Nikon.

K mojim srdcovým záľubám patrí moja veľká rodina a tak isto aj hudba, ktorej sa venujem od malička. Skladám vlastné texty a vlastné piesne na gitare, ktoré následne so svojou kapelou prezentujem na rôznych vystúpeniach.

Dúfam, že moje fotografie ulahodia vášmu očku. Budem veľmi rada ak ma kontaktujete, a bude mi cťou obohatiť vaše rodinné alebo akékoľvek fotografické zbierky o mnou zhotovené fotografie.

Do skorého videnia cez môj hľadáčik.