MÁRIA ZÁVODSKÁ

Ahojte! Volám sa Majka. Som úplne obyčajná dievčina, ktorá sa popri štúdiu na vysokej škole a popri spievaní začala venovať novému hobby – fotkou. Od roku 2012 som vedela, že fotoaparát len tak z ruky nepustím. Veľkou inšpiráciou a najčastejšími modelmi boli môj synovec a neskôr neterka. Chvíľe strávené s nimi a radosť sa na samotných fotografiách odrážala. A tak po nabraní skúseností som v roku 2015 svoju vášeň pre fotografiu „povýšila“ za svoju osudovú prácu. Momentálne sa venujem rodinkám, detičkám, svadbám, produktovej a reportážnej fotografii. V poslednom období aj fotografii v štýle fine art. Tento umelecký štýl v sebe nesie dušu, očarujúci výraz a nezabudnuteľný dojem.

Osobne mám veľmi rada, keď sa môžem obzrieť za minulosťou, pripomenúť si tie chvíľe, ktoré sa nám len tak ľahko nezopakujú. Vidieť deti rásť, cítiť radosť z jedinečných chvíľ alebo pozrieť sa do očí tým, ktorých už pri sebe nemáme či znovu pocítiť ako nám bolo v osudový deň sobášu a nad každou fotografiou sa pousmiať. Myslím, že je to vo väčšine prípadov ten najkrajší pocit, ktorý nás hreje pri srdci. Toto je dôvod, pre ktorý chcem rozvíjať svoje skúsenosti, aby vaše jedinečné momenty boli včas a s citom zachytené. Som veľmi rada, že sa môžem pochváliť ďalším „krokom“   k dokonalejšej fotografii a to úspešné ukončenie kurzu „Digitálna fotografia“ oficiálnym akreditovaným certifikátom.

K mojim srdcovým záľubám patrí moja rodina a tak isto aj hudba, ktorej sa venujem od malička. So svojim priateľom sa venujeme točeniu hudobných klipov, do ktorých píšem scénáre a dohliadam na réžiu pri samotnom točení. Používam profesionálnu techniku značky Nikon. 

Dúfam, že moje fotografie ulahodia vášmu očku. Bude mi cťou obohatiť vaše fotografické zbierky. Do skorého videnia………………. cez môj hľadáčik.